Program mentorstva

Svaki je učenik jedinstven. Program mentorstva je temeljni alat osobnog pristupa svakom djetetu i neophodan za razvoj karaktera i osobnosti jer omogućuje prilagođavanje svakom učeniku. Svaka učenica dobit će mentoricu koja je za tu ulogu posebno osposobljena. S njom će se učenica susretati dva puta mjesečno, a po potrebi i češće na kratkom strukturiranom osobnom razgovoru u kojemu mentorica pomaže učenici da cjelovito vidi svoje potrebe i radi na sebi, te na taj način razvije svoje potencijale, intelektualne i ljudske. Područja, koja će se posebno njegovati jesu karakter, vježbanje u vrlinama, ciljevi učenja, duhovne potrebe i bilo koji problem s kojim se učenica trenutno susreće. Roditelji će se također barem dva puta godišnje sastajati s mentoricom kako bi zajedničkim snagama u istom smjeru radili na dobrobiti djeteta.