POPIS ODABRANIH UDŽBENIKA I PRIPADAJUĆIH NASTAVNIH SREDSTAVA ZA ŠKOLSKU GODINU 2019. / 2020.

Dragi roditelji,

ovdje možete pogledati popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala koji će se u OŠ Ružičnjak koristiti u šk. god. 2019. / 2020.
Udžbenici se ove školske godine nabavljaju sredstvima iz Državnog proračuna i vlasništvo su škole.
Učenice će dobiti besplatne obvezne udžbenike iz redovnih i izbornih predmeta u školi.
U uporabi će biti dvije vrste udžbenika :
  • udžbenici za druge, treće, četvrte, šeste i sedme razrede - koji su u uporabi od 2014./15. školske godine.
  • udžbenici za prve, pete i sedme razrede (biologija, kemija, fizika)  - novoizabrani udžbenici za učenike, prema novoj kurikularnoj reformi.
Također, učenice će dobiti i radne bilježnice koje ove školske godine financira Grad Zagreb.