Obavijest o početku nove školske godine

Dragi roditelji,

vjerujemo da i Vi s nestrpljenjem iščekujete početak nove školske godine! Kako bismo Vam olakšali to radosno uplovljavanje u novu pustolovinu, slijedi nekoliko uputa za prvi dan nastave.

📆 Prvi dan nastave počet će u ponedjeljak 9. rujna 2019. u 9 sati. Program počinje Svetom Misom u župi Bl. Augustina Kažotića na Peščenici (Ivanićgradska ulica 71), a nakon toga odlazimo u Školu.

U 10 i 30 sati bit će kratki pozdrav Ravnateljice ispred škole, a nakon toga učenice sa svojim učiteljicama i razrednicama ulaze u svoje učionice te imaju nastavu do 13 sati.

🛍️ Prvi dan nastave nije potrebno nositi školsku torbu, ali je potrebno donijeti vrećicu za knjige koje ćete preuzeti taj dan.

🧥 Također, prvi je dan potrebno doći u uniformi.

🍔 Toga dana nema organiziranog jela (doručka/ručka), pa djevojčice mogu ponijeti nešto za pojesti.

🅿️ Za one roditelje koji će čekati učenice do 13 sati, preporučujemo parking Lidl trgovine (besplatna 2 sata parkinga).

Radujemo se našem zajedničkom susretu i dočeku naših dragih učenica!

Srdačan pozdrav,

OŠ Ružičnjak