Holywin - Aleja svetaca

Drage naše učenice i drage naše obitelji Ružičnjaka!

Pred nama je projekt "Holywin - Aleja svetaca" u kojem ćemo se, u vremenu od 1. do 10. studenog 2019., na poseban način sjetiti i promišljati o životu i djelu svetaca Katoličke crkve. Posve obični ljudi kao i mi, ali koji su na poseban način proslavljali Boga u svome životu, pozivaju nas da se zapitamo o pozivu na vlastitu svetost i na tragove koje ostavljamo u svijetu, na našem radnom mjestu, u našoj obitelji, školi...
Tako ćemo kroz nadolazeći tjedan molitvom i meditacijom ponirati u ljepotu poziva na svetost, kroz scensku igru i igrokaze, upoznati se sa životom pojedinog sveca, kroz pjesmu i igru naučiti koja duhovna prostranstva svetost pokriva, a naš će pogled zasigurno zastati i pred likovnom izložbom radova učenica naše škole na temu svetosti.

Stoga, dođite! Zastanite! Promišljajte! Molite!

Uistinu, svi smo pozvani na svetost!