Poklon za naše Petrinjce i njihovo razdragano lice od srca RUŽICE

U ovom korizmenom vremenu odlučili smo se za znak pažnje, velikodušnosti i podrške. Želimo donijeti osmijeh na lica učenicima 3. i 4. razreda I. Osnovne škole Petrinja pogođene potresom. Riječ je o 90 učenika koje želimo obradovati s malim znakom pažnje, 90 paketa, iskazati podršku i dati nadu da nisu sami i da Uskrs nosi Radost i Nadu.
S toga vas pozivamo da sa svojim djevojčicama pripremite kutiju za cipele u kojoj bi se našle određene potrepštine.
Predlažemo ove sadržaje:
  • školski pribor (npr. olovke, bojice, flomasteri, bilježnica, vodene boje, temperepastelegeometrijski pribor, rokovnik)
  • krunica i molitvenik
  • igračka koju vaša kćer želi pokloniti (memory, slagalica, slikovnica, plišanac)
  • pismo podrške djetetu koje će dobiti kutiju
  • slatkiš (npr. čokolada, vrećica bombona).
Predmeti u kutiji ne trebaju biti novi. Željeli bismo da se naše učenice velikodušno odreknu nečeg svoga da bi malim znakom pažnje obradovala Petrinjca „malenoga“.
Molimo vas da kutija ne bude veća od kutije cipela i da bude s predloženim sadržajem te na kraju kutiju umotate u ukrasni papir da bude još ljepše iznenađenje.
Provedba ove akcije bit će od 8.ožujka do 19. ožujka 2021.
Pozvane su sve učenice naše škole da sudjeluju u ovoj akciji - Poklon za naše Petrinjce i njihovo razdragano lice.
Pripremljene kutije učenice mogu predati svojoj učiteljici – razrednici koja će ih odlagati na predviđeno mjesto.
Učiteljica Katarina Veronika Kadić koja živi u Petrinji pobrinut će se da vaši sadržaji u kutijama stignu u prave ruke.
Radujemo se vašoj suradnji!