Posjet Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i sport

Petak 13. studeni 2015. je bio značajan dan za Dječji vrtić i Osnovnu školu Ružičnjak jer su nam u posjet došli pročelnik Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i sport Grada Zagreba g. Ivica Lovrić i zamjenica pročelnika gđa. Mila Jelavić.

Imali su prilike upoznati učenice škole s kojima su porazgovarali, fotografirali se te su razgledali cjelokupan prostor Ružičnjaka, a posebno školsku kapelicu posvećenu Blaženoj Djevici Mariji.
Upoznali su se s ravnateljicom vrtića Sunčicom Mišak Brlek i ravnateljicom škole Ivanom Lulić, kao i s našim učiteljicama Jelenom Malenica i Bernardom Prekrat.
Bila nam je iznimna čast i zadovoljstvo ugostiti Grad Zagreb koji nam je puno pomogao pri osnivanju i otvorenju našeg Ružičnjaka te im ovim putem i zahvaljujemo!

Slika